Laisvos darbo vietos

KĖDAINIŲ KALBŲ MOKYKLA
SKELBIA ATRANKĄ NEFORMALIOJO ŠVIETIMO KALBŲ MOKYTOJŲ PAREIGOMS UŽIMTI

Konkursas vykdomas pagal Mokytojų priėmimo ir atleidimo iš darbo tvarkos aprašą, patvirtintą Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministro 2011 m. rugsėjo 15 d. įsakymu Nr. V-1680.

NEFORMALIOJO ŠVIETIMO VOKIEČIŲ–ANGLŲ KALBŲ MOKYTOJAS

Pareigybės pavadinimas: neformaliojo švietimo kalbų (vokiečių-anglų) mokytojas.

Darbo krūvis (val. per savaitę): 8–12 kontaktinių valandų per savaitę.

Darbo sutarties rūšis: terminuota (iki 2018–2019 m. m. ugdymo proceso pabaigos, su galimybe sutartį pratęsti).

Darbo užmokestis: priklauso nuo turimos pedagogo kvalifikacinės kategorijos ir pedagoginio darbo stažo.

Reikalavimai: aukštasis pedagoginis filologinis išsilavinimas, informacinių technologijų išmanymas ir gebėjimas jas taikyti, puikūs bendravimo įgūdžiai su skirtingo amžiaus mokiniais.

Kita informacija: neformaliojo vaikų ir suaugusiųjų švietimo programų įgyvendinimas.

NEFORMALIOJO ŠVIETIMO NORVEGŲ KALBOS MOKYTOJAS

Pareigybės pavadinimas: neformaliojo švietimo kalbų (norvegų) mokytojas.

Darbo krūvis (val. per savaitę): 2–6  kontaktinės valandos per savaitę.

Pretendentai privalo pateikti šiuos dokumentus:

1. Prašymą leisti dalyvauti atrankoje.
  2. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją.
  3. Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją.
  4. Pedagogo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopiją.
  5. Kompiuterinį raštingumą įrodantį pažymėjimą.
  6. Gyvenimo aprašymą.
  7. Pažymą apie darbo stažą.
  8. Gali pateikti rekomendaciją (-as) iš buvusių darboviečių.

Pretendentai, atitinkantys atrankos reikalavimus, bus informuojami asmeniškai ir kviečiami pokalbiui.

Dokumentai pateikiami asmeniškai arba registruotu laišku iki 2018 m. liepos 9 d. adresu: Pirmūnų g. 13A, Kėdainiai, 4 kabinetas, administratorei Akvilei Rastauskei (el. paštas kalbumokykla@kedainiai.lt) darbo dienomis nuo 8.00 iki 16.00 val.

Išsamią informaciją apie skelbiamą konkursą teikia Kėdainių kalbų mokyklos direktorė Aida Bilinskienė telefonu 8 615 51303, el. p. direktorius@kalbumokykla.lt