Savanorystė

Kėdainių kalbų mokykla tapo akredituotu savanorių centru ir ieško atsakingo, kūrybiško (rašančio, dainuojančio, grojančio, vaidinančio ar piešiančio), mokančio užsienio kalbų, mylinčio vaikus, nebijančio klysti, iniciatyvaus ir atviro jauno žmogaus.

Siūlome:

• padėti administruoti mokyklos interneto svetainę (rengti naujienas, jas kelti, atnaujinti patalpintą medžiagą); prižiūrėti mokyklos socialinio tinklo paskyrą, plečiant draugų ratą (2-4 val./sav.);
  • padėti organizuoti ir vykdyti veiklas vaikų vasaros poilsio dieninėse stovyklose (rugpjūčio 20-24 d. 4 val./diena);
  • pasimatuoti užsienio kalbų mokytojo profesiją (dalyvauti mokytojo vedamuose užsiėmimuose, jam padėti ir kartu su mokytoju pravesti veiklas 1-8 kl. mokiniams (visus mokslo metus darbo dienomis nuo 13 iki 17 val. ).

Savanoriai mūsų organizacijoje ne tik gerai praleis laiką, bet ir patobulins savo socialines bei profesines kompetencijas – turės galimybę pasitikrinti gebėjimą bendrauti su vaikų ir paauglių grupėmis neformalioje aplinkoje.

Daugiau informacijos telefonu 8 655 07017 arba el. paštu info@kalbumokykla.lt

Savanoriai priimami vadovaujantis Kėdainių kalbų mokyklos savanoriškos veiklos atlikimo tvarkos aprašu (spausti čia).