MŪSŲ NAUJIENOS

18
Sau
Vadovo ataskaita

Kviečiame susipažinti su Kalbų mokyklos direktorės 2021 metų veiklos ataskaita (Dokumentai->Vadovo ataskaitos->2021 (vadovo ataskaita)). Pasiūlymus dėl ataskaitos vertinimo, pastabas rašykite Mokyklos tarybos pirmininkei el. p. agne.milasiene@kalbumokykla.lt.

Kategorija: Mūsų naujienos,
14
Sau
Diena, kai mes iškovojome savo laisvę

Kalbų mokykloje Sausio 13-oji paminėta dalyvaujant pokalbiuose apie tą kraupią 1991 m. naktį, prisimenant, ką pasakojo tėveliai, seneliai, kas girdėta per pamokas mokykloje, radiją ar televiziją. Vyresniųjų klasių mokiniai dalyvavo filmo ,,Mes dainuosim“ peržiūroje ir aptarime, Kėdainių Didžiojoje Rinkoje surengtoje instaliacijoje. Savo mintimis apie Sausio 13-osios naktį dalinasi jaunieji penktokai ir NVŠ programos ,,Aš galiu“ vyriausieji […]

Kategorija: Mūsų naujienos,
12
Sau
Sausio 13 – osios įvykiams atminti

Programos „Aš galiu“ 3 ir 4 kursų mokiniai per lietuvių kalbos ir rašto kultūros dalyką žiūrėjo 1991 m. sausio įvykiams atminti britų režisieriaus R. Mulano sukurtą meninį filmą „Mes dainuosim“. Tai kelių šeimų, sausio 12-osios vakarą skubėjusių iš Ignalinos, Klaipėdos, Kauno ir Medininkų į sostinę, istorija. Jie norėjo kartu dainuoti tautines giesmes, sutikti bendraminčius, palaikyti […]

Kategorija: Mūsų naujienos,
10
Sau
Kviečiame dalyvauti dailiojo rašto konkurse

Mieli kalbinukai, kviečiame dalyvauti Dailiojo rašto konkurse. Darbus, parašytus parkeriu ant A4 formato popieriaus, prašome pristatyti į 24 kab. pavaduotojai Daliai iki sausio 21 dienos. Tvarkingiausių, taisyklingai ir gražiai parašytų darbų autoriai bus apdovanoti prizais!  

Kategorija: Mūsų naujienos,
30
Gru
O kaip žiemos atostogas leidi Tu?

Gruodžio 27–30 d. Kalbų mokyklos pradinių klasių mokiniai su savo draugais, broliais ir seserimis žiemos atostogas leido mokykloje. Kiekvieną dieną po porą valandų vaikai žaidė stalo žaidimus, sprendė šaradas, dalyvavo stalo teniso, futbolo turnyruose. Filmų vakaro metu žiūrėjo animacinį filmą ir vaišinosi spragėsiais. Vaikai smagiai ir prasmingai praleido laiką drauge. Abejingų nebuvo. Kitą savaitę, sausio […]

Kategorija: Mūsų naujienos,
29
Gru
Kaip Kalėdas švenčia ispanai?

NŠP „Ispanų kalba“ suaugusiųjų grupių dalyviai su mokytoja Loli per kalėdines pamokas sužinojo, kaip Ispanijoje švenčiamos Kalėdos, kokių Kalėdų papročių laikosi ispanai, išmoko su Kalėdomis susijusių ispanų kalbos žodžių. Visi dalyviai mielai giedojo kalėdines giesmes „villancicos“, savo žinias pasitikrino žaisdami „Kahoot“. Pasiūlytos kalėdinės veiklos labai patiko suaugusiųjų programų dalyviams, atlikdami užduotis jie jautė mokykloje sklandančią […]

Kategorija: Mūsų naujienos,

MOKINIŲ KŪRYBINIAI DARBAI

Book titled ''Read this book made on StoryJumper