MŪSŲ NAUJIENOS

20
Rgs
Lietuvių kalbos ir rašto kultūros pamoka kitaip

Vyresnieji kalbinukai M. Daukšos viešojoje bibliotekoje žiūrėjo spektaklį „Jis ir Ji“ pagal Jono Biliūno ir jo žmonos laiškus. Spektaklio forma – atvirlaiškių dialogas, kuriame papasakojama Jono Biliūno ir būsimos jo žmonos Julijos Janulaitytės pažinties ir meilės istorija, rašytojo biografija, pasitelkiant jo kūrybos intarpus, akcentuojamos vertybinės nuostatos, aktualios ir šiandien – jautrumas ir atjauta „mažajam“ žmogui, […]

Kategorija: Mūsų naujienos,
18
Rgs
Europos kalbų dienai skirtas renginys

Rugsėjo 26 d. 15.30 val. Didžiosios Rinkos aikštėje ir kitose Kėdainių senamiesčio vietose šurmuliuos ir klegės Kalbų, Muzikos, Dailės mokyklų ir Sporto centro mokiniai. Europos kalbų dienai paminėti skirtame renginyje lietuvių, rusų, vokiečių, ispanų, norvegų, prancūzų kalbų stotelėse susitikę kalbininkai, muzikantai, dailininkai ir sportininkai išmoks naujų žodžių ir posakių, praplės kultūrinį akiratį, susipažins ir susidraugaus. […]

Kategorija: Mūsų naujienos,
05
Rgs
Įdomiausio Kėdainių rajono gyvenamosios vietos pavadinimo apklausa

Kviečiame balsuoti ir padėti išrinkti jums įdomiausią Kėdainių rajono gyvenamosios vietos pavadinimą! Istoriniai vietovardžiai, iš kurių turite išsirinkti vieną, yra šie: Aklapuõdžiai, Babė́nai, Devyndúoniai, Gėláiniai, Gùptilčiai, Kalnãberžė, Lauksargis, Lioliaĩ, Pilióniai, Ramėnai, Sauskójai, Šventýbrastis, Šalčmiriaĩ, Šnìpiškis, Žebgraužiaĩ. Informaciją, kaip balsuoti, rasite www.kedainiai.lt skiltyje Apklausa.

Kategorija: Mūsų naujienos,
05
Rgs
NVO tarybos posėdis

Mokyklos direktorė Aida Bilinskienė, atstovaujanti rajono neformaliojo ugdymo asociacijai, dalyvavo pirmajame naujos sudėties Kėdainių rajono savivaldybės nevyriausybinių organizacijų (NVO) tarybos posėdyje. NVO taryba, kurią sudaro nevyriausybinio sektoriaus atstovai, savivaldybės politikai ir darbuotojai, išrinko tarybos pirmininką, pavaduotoją, aptarė tradicinio forumo rengimo gaires. Linkime naujajai tarybos pirmininkei Danutei Mykolaitienei svarių ir racionalių sprendimų, atstovaujant tarybai! Drąsių idėjų […]

Kategorija: Mūsų naujienos,
05
Rgs
Kviečiame dalyvauti Kėdainių miesto 647-ojo gimtadienio šventėje

Kviečiame visus Kalbų mokyklos bendruomenės narius – nuo jauniausio iki vyriausio – dalyvauti Kėdainių miesto 647-ojo gimtadienio šventėje. Išsamią šventės programą rasite http://www.kedainiai.lt/go.php/lit/Placiau/1. Šiandien, rugsėjo 5-ąją, švęskime miesto gimtadienį: dalyvaukime 13 km 70 m dviratininkų žygyje, bėkime 6 km 470 m vakarėjančio senamiesčio gatvėmis,  3 km 235 m įveikime Šiaurietiškuoju ėjimu. Malonių šventinių akimirkų!

Kategorija: Mūsų naujienos,
29
Rgp
Naujus mokslo metus pasitinkant…

Kėdainių kalbų mokyklos mokiniams Naujieji mokslo metai prasideda rugsėjo 2 dieną (pirmadienį). Visus į pamokas kviečiame atvykti pagal tvarkaraštį.

Kategorija: Mūsų naujienos,

VIDEO APIE MUS