MŪSŲ NAUJIENOS

03
Bal
Padėka mokytojams, mokiniams, tėveliams

Baigėsi labai intensyvaus ir neįprasto darbo nuotoliniu būdu savaitė. Nuoširdžiai dėkojame visiems mokytojams, mokiniams, tėveliams už supratimą, toleranciją ir kantrybę.  Tikime, kad visų mūsų dalykiškas ir geranoriškas bendradarbiavimas padės išspręsti šiandienos iššūkius.  

Kategorija: Mūsų naujienos,
30
Kov
Programų įgyvendinimas nuotoliniu būdu

Nuo 2020 m. kovo 30 d. (pirmadienio) visos Kalbų mokyklos programos bus įgyvendinamos nuotoliniu būdu. Neformaliojo suaugusiųjų švietimo programų klausytojai taip pat dirbs nuotoliniu būdu. Mokyklos administracija ir mokytojai dvi savaites intensyviai ieškojo būdų, kaip kuo suprantamiau ir aiškiau organizuoti programų įgyvendinimą nuotoliniu būdu. Stengsimės, kad ir toliau mūsų vykdomos programos būtų kokybiškos ir įdomios. […]

Kategorija: Mūsų naujienos,
27
Kov
Saugaus elgesio internete taisyklės

VIRTUALŪS DRAUGAI. Be tėvų leidimo niekam neatskleisk savo asmeninės informacijos (adreso, telefono numerio, tėvų darboviečių ir kt.). SAUGUMAS. Susikurk stiprų slaptažodį, jo niekam nesakyk ir bent kas pusmetį pasikeisk. Tai apsaugos Tavo paskyrą. PATYČIOS. Neskaudink, nežemink ir neįžeidinėk kitų žmonių, neviešink jų nuotraukų ar duomenų negavęs sutikimo. BENDRAVIMAS. Būk geranoriškas ir supratingas, padėk kitiems. Apgalvok žodžius, reikšdamas savo nuomonę. […]

Kategorija: Mūsų naujienos,
25
Kov
Visų programų dalyviams

Nuo kovo 30 d. iki karantino pabaigos Kalbų mokykla visas neformaliojo švietimo programas (ir vaikų, ir suaugusiųjų) yra pasiruošusi vykdyti nuotoliniu būdu. Programų mokytojai kuria uždaras, saugias bendravimo grupes, su kiekvienu programos dalyviu (arba mama/tėčiu) susisiekia ir aptaria dalyvavimo programoje galimybes. Visų programų dalyviai ir toliau dirbs tvarkaraštyje nurodytu laiku. Labai prašome visų supratingumo. Būkime […]

Kategorija: Mūsų naujienos,
19
Kov
Ką reikia žinoti apie saviizoliaciją

Saviizoliacija – tai koronaviruso 14 dienų inkubacinis periodas, atsiribojant nuo visų socialinių kontaktų ir būnant tik namuose. Tai laikas nuo infekcijos patekimo į organizmą iki pirmųjų ligos simptomų pasireiškimo. Saviizoliacija būtina, jei grįžote iš užsienio ir jei turėjote kontaktų su asmeniu, kuriam nustatyta COVID-19 infekcija. Karantino, saviizoliacijos sąlygų pažeidimai, jei tai kelia pavojų kitų sveikatai, […]

Kategorija: Mūsų naujienos,
19
Kov
Svarbiausi kontaktai karantino metu

• Koronaviruso karštoji linija visais klausimais 1808. • Jei reikia saviizoliacijos, talkina Kėdainių visuomenės sveikatos biuras (koordinatorė D. Avižiuvienė), kreiptis visą parą tel. 8685 77 209, kedainiai.biuras@yahoo.com • Pagalba izoliuotiems namuose ir laikinojo apgyvendinimo įstaigose rūpinasi Kėdainių bendruomenės socialinis centras, tel. 8 655 64 322. • Jeigu pastebite karantino tvarkos pažeidimus arba netinkamą žmonių elgesį, kreipkitės […]

Kategorija: Mūsų naujienos,

VIDEO APIE MUS