MŪSŲ NAUJIENOS

Rgp
PRIMINIMAS STOVYKLAUTOJAMS

2018 m. rugpjūčio 20 d. (pirmadienį) 10.00 val. Kalbų mokykloje laukiame visų, užsiregistravusių į vaikų vasaros dieninę poilsio stovyklą „KALBINUKAI“.

Lie
DŽIAUGIAMĖS ŽYGINTOS ŠMULKŠTYTĖS PASIEKIMAIS TARPTAUTINIAME IELTS EGZAMINE

Sveikiname Žygintą Šmulkštytę, tarptautiniame IELTS egzamine įvertintą labai aukštu balu (7 balai). Dėkojame Karolinos mokytojai Agnei Milašienei.

GRAŽIŲ, TURININGŲ IR SAUGIŲ VASAROS ATOSTOGŲ

Vasaros atostogos puikios tuo, jog net nepagalvoji, kokia šiandien diena… Taigi, turiningos, gražios vasaros, saulėtų dienų ir saugaus poilsio!

Bir
NORI SMAGIAI PRALEISTI LAIKĄ IR IŠMOKTI KALBŲ? MES TAVĘS LAUKIAME KALBŲ MOKYKLOJE!

Programas vaikams, mokiniams ir suaugusiesiems rasite paspaudę ant pavadinimo 🙂

Bir
ESI KŪRYBIŠKAS? NEBIJAI IŠŠŪKIŲ? PRISIJUNK PRIE KĖDAINIŲ KALBŲ MOKYKLOS KOLEKTYVO!

Kėdainių kalbų mokykla ieško neformaliojo švietimo vokiečių-anglų ir norvegų kalbų mokytojų. Daugiau informacijos www.ldb.lt interneto svetainėje.

DŽIAUGIAMĖS MARTYNO ŽELNIO PASIEKIMAIS TARPTAUTINIAME IELTS EGZAMINE

Sveikiname Martyną Želnį, tarptautiniame IELTS egzamine įvertintą labai aukštu balu (8 balai). Dėkojame Martyno mokytojai Agnei Milašienei.

VIDEO APIE MUS