Paslaugos

NUOMOS PASLAUGOS

Kabineto (iki 40 m2) su interneto ryšiu, kompiuteriu nuoma – 5,00 Eur/val.

Kabineto (nuo 40 m2) su interneto ryšiu, kompiuteriu nuoma – 10,00 Eur/val.

MOKYKLOS PATALPŲ NUOMOS TVARKA

Archyvinės pažymos apie išklausytus dalykus išdavimas – 5,00 Eur

PRETENDENTŲ Į VALSTYBĖS TARNAUTOJO PAREIGAS ANGLŲ KALBOS MOKĖJIMO TIKRINIMO TESTAS (PAGAL BENDRUOSIUS EUROPOS KALBŲ MATMENIS)

Kėdainių kalbų mokykla Valstybės tarnybos departamento direktoriaus 2016 m. lapkričio 17 d. raštu Nr. 27D-1884 įtraukta į valstybės tarnautojų užsienio kalbų mokėjimo lygio akredituotų centrų sąrašą.

Tarptautinio užsienio kalbos egzamino/testo pavadinimas Tarptautinio užsienio kalbos egzamino/testo atitikmuo kalbinės kompetencijos lygiui  Egzamino/testo data ir laikas Egzamino/testo vieta (miestas, adresas) Trukmė Kaina

Kontaktai registracijai (kontaktinis asmuo, telefonas, el. paštas)

Oxford Placement Test (Online) Nuo A1 iki C2 Derinama individualiai. Būtina registracija Pirmūnų g. 13A, Kėdainiai ~45 min. (testas raštu internete + žodžiu) 35,00 Eur Dalia Kasteckaitė, tel. 8 655 77307, el. p. pavaduotojas@kalbumokykla.lt

Anglų kalbos mokėjimo lygis nustatomas vadovaujantis Pretendentų į valstybės tarnautojo pareigas anglų kalbos mokėjimo tikrinimo tvarka (spausti čia). Pretendentas teikia prašymą raštu (prašymo forma čia) el. paštu info@kalbumokykla.lt.

Kalbos mokėjimo lygio nustatymas organizuojamas, gavus ne mažiau kaip 2 prašymus arba derinamas individualiai.