PROGRAMOS VAIKAMS

APIE PROGRAMAS

👋 Kėdainių kalbų mokykla kviečia 5–6 metų vaikus mokytis pagal neformaliojo vaikų švietimo programas. Programos skirtos visiems mažiesiems, norintiems įdomiai ir žaismingai pradėti mokytis anglų kalbos.

🌎 Visame pasaulyje vis jaunesni vaikai skatinami pradėti mokytis užsienio kalbos. Globalūs procesai ir naujos informacijos technologijos keičia visų, ypač vaikų, požiūrį į kalbą. Patys mažiausieji beveik kasdien susiduria su informacinėmis technologijomis, auga daugiakultūrėje ir daugiakalbėje aplinkoje. Kultūrinę ir kalbinę įvairovę vaikai patiria ne tik darželyje ar mokykloje, bet dažnai daug anksčiau šeimoje ar artimiausioje kaimynystėje. Ankstyvuoju kalbų mokymu siekiama pasinaudoti mokymuisi palankiu amžiaus tarpsniu ir pagerinti mokymosi rezultatus vėlesniais etapais.

❣️ Programų tikslas – ugdyti vaikų komunikacinę kompetenciją, suteikiančią galimybę vartoti kalbą numatytomis temomis (išmokyti vaikus angliškai pasisveikinti, paklausti ir pasakyti savo vardą, skaičiuoti, atpažinti transporto priemones, spalvas, žaislus, gyvūnus, kūno dalis), taip pat ugdyti toleranciją ir kūrybiškumą.

Amžius Programos pavadinimas Laikas Trukmė Kaina
5 metai Neformaliojo vaikų švietimo programa „Žingsnelis“ (2 val./sav.) rugsėjo–gegužės mėn. 1 metai (70 val.) 12,00 Eur/mėn.
6 metai Neformaliojo vaikų švietimo programa „Pirmieji žingsniai“ (2 val./sav.) rugsėjo–gegužės mėn. 1 metai (70 val.) 12,00 Eur/mėn.

🗣️ Užsiėmimų metu vaikai mokosi anglų kalbos žodžių, pagrindinių frazių, kurias nesunku pakartoti ir įsiminti. Mokytoja per pamokas bendrauja labai paprastais žodžiais, vartoja įvairias kūrybiškumą skatinančias priemones: įvairias užduotis, improvizacinius ir judriuosius žaidimus, mokomuosius animacinius filmukus, kad vaikams būtų lengviau ir įdomiau įsitraukti į anglų kalbos pasaulį.

📜 Baigę programą, vaikai gauna neformaliojo vaikų švietimo programos baigimo pažymėjimą.

PRIĖMIMAS

✍🏻 Priėmimas į programas prasideda gegužės 1 d. ir tęsiasi iki rugpjūčio 31 d. Vienas iš vaiko tėvų (globėjų) užpildo elektroninę neformaliojo vaikų švietimo mokymo sutarties formą. Jei kyla klausimų, prašome skambinti telefonu 8 655 07017, rašyti el. p. info@kalbumokykla.lt arba užsukti į mokyklą (Pirmūnų g. 13A, Kėdainiai).

IŠBRAUKIMAS

❗ Nusprendę nebedalyvauti pasirinktoje programoje, privalote užpildyti išbraukimo iš mokinių sąrašo formą (spausti čia). Pateikus prašymą išbraukti po einamojo mėnesio 15 dienos, paslaugos mokestis skaičiuojamas už visą mėnesį. Dėmesio! Programos grupėje likus mažiau kaip 6 dalyviams, nuo mėnesio pirmos dienos grupė išformuojama.

TVARKARAŠTIS

🗓️ Neformaliojo vaikų švietimo programų „Žingsnelis“ ir „Pirmieji žingsniai“ tvarkaraštis

ATLYGINIMAS UŽ PROGRAMAS

💶 Atlyginimas už programas (12,00 Eur/mėn.) mokamas iki einamojo mėnesio 15 dienos į Kalbų mokyklos (kodas 191016339) atsiskaitomąją sąskaitą LT70 7300 0100 7314 7078 (AB „Swedbank“). Pavedime nurodomas vaiko vardas, pavardė, darželis ir laikotarpis, už kurį mokama. Jei iškyla problemų mokant programos atlyginimą, prašome skambinti buhalterei telefonu 8 655 99326.

TVARKOS

Priėmimo į Kalbų mokyklos neformaliojo švietimo programas tvarkos aprašas

Kalbų mokyklos programų dalyvių asmens duomenų tvarkymo taisyklės

Kalbų mokyklos atlyginimo už neformaliojo švietimo programas mokėjimo tvarkos aprašas