Skirkite 1,2% GPM naujų edukacinių aplinkų įrengimui

Dėkojame kiekvienam, pasinaudojusiam galimybe ir 2022 m. skyrusiam 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio Kėdainių kalbų mokyklos projektui „Pasaulio kultūrų virtuvė“.

Gavome 450 eurų. Tai labai nedidelė suma, kurios nepakanka projektui įgyvendinti. Tad prašome aktyviau paremti šį projektą ir sudaryti galimybes pabaigti įrengti edukacinę erdvę su modernia virtuvės įranga netradicinėms veikloms, bendruomenės šventėms organizuoti ir laisvalaikiui leisti. Dėkojame už bendrystę ir geranoriškumą.

Kaip skirti 1,2% Kėdainių kalbų mokyklai?

1. Prisijunkite prie Elektroninės deklaravimo sistemos (EDS).
  2. Viršutiniame horizontaliame meniu spauskite „Deklaravimas“, tuomet meniu kairėje – „Pildyti formą“, pasirinkite „Prašymas skirti paramą“.
  3. Užpildykite „Formą elektroniniam pildymui“ tiesiogiai EDS portale paspausdami ant gaublio ikonėlės.
  4. Atsidarius prašymui pervesti pajamų mokesčio dalį paramos gavėjams ir (arba) politinėms partijoms už 2022 metus, spauskite „Tęsti“.
  5. Gavėjo paieškos lange įrašykite Kėdainių kalbų mokykla / 191016339 ir spauskite „Tęsti“.
  6. Kitame lange užpildykite būtiną informaciją:
  • Mokesčio dalies paskirtis – parama
  • Mokesčio dalies dydis (procentais) – gali būti iki 1,2
  • Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio – vėliausiai iki 2026 m.

Suvedę duomenis spauskite „Išsaugoti“.

7. Peržiūrėkite, ar duomenys yra teisingi, spauskite „Taip teisingi“.

8. Patvirtinę duomenų teisingumą, atsidariusiame lange spauskite „Formuoti prašymą“.

Primename, kad paskirti savo GPM dalį galite iki gegužės 2 dienos. Dėkojame už Kėdainių kalbų mokyklai skirtą paramą. Jūsų parama – mūsų stiprybė!