MŪSŲ NAUJIENOS

29
Vas
Skaitymo malonumas per pojūčius

Atversk knygą, pasinerk į ją… Giliai įkvėpk… Ką užuodi? Gal ryto dvelksmą, o gal cukruotų bandelių aromatą? Įtempk klausą… Išgirsi jūros ošimą, vėjo švilpesį, o gal lopšinę? Ar kada svarstėte, kokiais kvapais, skoniais ar garsais prabyla skaitoma knyga? M. Daukšos viešojoje bibliotekoje įsikūrusiame Literatūriniame pojūčių salone vyresnieji kalbinukai išlaisvino savo vaizduotę, pojūčius ir pasinėrė į […]

Kategorija: Mūsų naujienos,
29
Vas
Dar vienas eTwinning projektas „Sveikas, pavasari“

Vasario mėnesį startuoja naujas eTwinning projektas „Hello spring“. Mokytojos Aistė ir Loli su NVŠ programos „Anglų ir ispanų kalba. Kodėl?“ pirmokais partneriams pristatė savo mokyklą ir Lietuvos nacionalinį augalą rūtą.

Kategorija: Mūsų naujienos,
28
Vas
Kultūrinių kompetencijų tobulinimas Monkutės Marks muziejuje

NVŠ programos „Aš galiu“ 3 kurso mokiniai įtvirtinti temą „Menas“ (anglų kalba) ir pasiruošti rašiniui su mokytojomis Rima ir Aiste nusprendė Monkutės Marks muziejuje eksponuojamoje unikalioje tarptautinėje pluošto meno parodoje „Kūrybiškumas“. Parodoje mokiniai apžiūrėjo 39 autorių iš 14 šalių darbus, kurie paskatino ne tik iš arčiau susipažinti su pasaulio menu, bet ir daugiau pasidomėti Kėdainiuose […]

Kategorija: Mūsų naujienos,
27
Vas
Pasitikrinome, ką mokame

NVŠ programos „Aš kalbų pasaulyje“ 3 klasės mokiniai dalyvavo respublikiniame diktanto anglų kalba rašymo konkurse „LISTEN TO WRITE 2024“. Tai pirmoji tokia mokinių patirtis, todėl laimėtojų nebuvo, bet tikėtina, kad, su mokytoja Aiste išsiaiškinę klaidas, mokiniai tikslingai sieks asmeninės pažangos.

Kategorija: Mūsų naujienos,
23
Vas
Bendrystė vienija ir sutelkia naujiems iššūkiams

„Bendrystė vienija ir sutelkia naujiems iššūkiams“  – teigia Kalbų mokyklos tarybos pirmininkė Agnė, kuri sukvietė visą bendruomenę į renginį „Mūsų Lietuva“. Popietės metu dalyvavome protmūšyje apie Lietuvą ir ragavome pačių iškeptą bulvių plokštainį. 

Kategorija: Mūsų naujienos,
23
Vas
Mokytojai tobulina socialines ir komunikavimo kompetencijas

Kol mokiniai atostogauja, Kalbų mokyklos mokytojai tobulina socialines ir komunikavimo kompetencijas paskaitoje ,,Reklamos taikymas soc. tinkluose. Kaip reklamuotis ir patirti sėkmę“. Ačiū lektorei Linai Astrauskaitei už įdomias įžvalgas.

Kategorija: Mūsų naujienos,

MOKINIŲ KŪRYBINIAI DARBAI

Book titled ''Read this book made on StoryJumper
Skip to content