MŪSŲ NAUJIENOS

21
Geg
Kalbų šventėje užduotys skambėjo šešiomis užsienio kalbomis

Gegužės 20 d. Mikalojaus Daukšos viešosios bibliotekos salėje susirinkę kalbinukai leidosi į turiningą kalbų kelionę oro balionu, padedami smagių užuominų. Apie 40 dalyvių įvairiomis kalbomis deklamavo eiles, šoko, dainavo, smagiai juokėsi žiūrėdami pačių talentingai sukurtą edukacinį filmuką. Kalbų šventėje mokiniai sužinojo įdomių dalykų apie kalbas, kurių mokosi Kalbų mokykloje, ir tų šalių kultūras. Žiūrovams nebuvo […]

Kategorija: Mūsų naujienos,
20
Geg
Kalbinukai savo jėgas išbandė testavimo platformoje Davidson Test 

Testavimo platformoje Davidson Test savo jėgas pirmą kartą išbandė NVŠ programos „Aš kalbų pasaulyje“ 2 klasės mokiniai.  Mokslo metams einant į pabaigą NVŠ programos „Aš kalbų pasaulyje“ 2 klasės mokiniai atliko akademinių anglų kalbos žinių patikrinimo testą, kuriame buvo naudojami įvairūs žinių vertinimo formatai, o tai užtikrino visapusišką mokinių  įgūdžių ir žinių įvertinimą. Už dalyvavimą konkurse […]

Kategorija: Mūsų naujienos,
16
Geg
Etwinning projektas „Sveikas, pavasari“ sulaukė didelio mokinių susidomėjimo

Anglų ir ispanų programos „Kodėl?“ pirmokai su nekantrumu laukė dar vienos Etwinning projekto „Hello spring“ dienos. Šį kartą buvome tiesiogiai susijungę su Ispanijos pradinės Federico Romero mokyklos mokiniais. Prisijungimo metu mokiniai ispaniškai prisistatė pasakydami savo vardus ir kiek jiems metų, pristatė lietuviškai kurtus eilėraščius su vertimu į anglų kalbą ir padeklamavo anglišką eilėraštį. Taip pat […]

Kategorija: Mūsų naujienos,
14
Geg
Išmanieji antrokai džiaugiasi pirmaisiais projektinės veiklos rezultatais

Etwinning projektas „Gamification“, kurį kuravo ispanų kalbos mokytoja Loli, baigėsi. Aptarę, ką nuveikė, ko išmoko, NVŠ programos „Išmaniųjų mokyklėlė“ 2.1 grupės mokiniai džiaugėsi ne tik pažymėjimais, bet ir įgyta patirtimi.

Kategorija: Mūsų naujienos,
10
Geg
Kalbinukai dalyvavo anglų kalbos poezijos ir dramos šventėje

Gegužės 9 dieną Kalbų mokyklos mokiniai, vadovaujami neformaliojo švietimo kalbų mokytojos ekspertės Agnės Milašienės, dalyvavo respublikinėje anglų kalbos poezijos ir dramos šventėje „The sound of earth“ Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazijoje. Scenoje dainelę „One little finger“ atliko patys jauniausi 5–7 metų kalbinukai iš „Pasakos“ lopšelio darželio, o NVŠ programos „Išmaniųjų mokyklėlė“ 4 klasės mokinė […]

Kategorija: Mūsų naujienos,
10
Geg
Kalbų mokykloje pradedamos vykdyti „Pasaulio kultūrų virtuvės“ edukacinės programos

4–8 klasių mokinių grupes kviečiame į edukacines programas: 🇫🇷 „Bonjour, la France!“, 🇪🇸 „Hola, España!“, 🇮🇹 „Ciao, Italia!“ . Vieta: „Pasaulio kultūrų virtuvė“. Supažindinsime su Prancūzijos, Ispanijos, Italijos šalių ir maisto kultūra, žaisdami mokysimės žodyno ir, žinoma, gaminsime gardų patiekalą. Kaina 1 vaikui: 10 Eur už 2 akad. val. (mokama pavedimu už visą grupę (15 […]

Kategorija: Mūsų naujienos,

MOKINIŲ KŪRYBINIAI DARBAI

Book titled ''Read this book made on StoryJumper
Skip to content