MŪSŲ NAUJIENOS

17
Bir
Startuoja vaikų vasaros poilsio stovykla ,,Kalbinukai“

Vaikų vasaros poilsio stovykla „Kalbinukai“, kurią iš dalies finansuoja Kėdainių rajono savivaldybė, jau pradėjo savo veiklas. Pirmąją stovyklos dieną 26 rajono vaikai susipažino su italų kalba ir kultūra. Vaikštinėdami Kėdainių senamiesčiu ieškojo Italijos ženklų, žiūrėjo filmą pagal Gianni Rodari knygą „Čipolino nuotykiai“ ir patys gamino pietus – itališką picą.

Kategorija: Mūsų naujienos,
13
Bir
Edukacijoje „Metų laikai lėkštėje” dalyvavo mokyklos darželio „Obelėlė” stovyklautojai

„Kaip čia gražu! Labai ačiū! Labai patiko! – tokia nuotaika sklandė Kalbų mokykloje birželio 13 d. rytą, kai į edukacinę veiklą „Metų laikai lėkštėje” atvyko mokyklos darželio „Obelėlė” vaikučiai. Smagu buvo pakartoti angliškus metų laikų ir mėnesių pavadinimus, spalvinti su metų laikais susijusius vaizdelius ir gaminti besisukančią lėkštę–kalendorių. Po edukacijos vaikai turėjo galimybę iš vaisių […]

Kategorija: Mūsų naujienos,
12
Bir
Mokslo metai Kalbų mokykloje baigti

Birželio 11 dieną įvyko NVŠ programų 4, 7 ir 11 klasių mokinių išvyka į Kauną. Mokiniai dalyvavo teatro edukacijose. Ketvirtokai, pasitelkę dramos pratimus, muziką ir vizualinę raišką pasinėrė į netradicinį pasakos pasaulį. Vyresnieji mokiniai su aktoriumi Gintautu Bejeriu apžiūrėjo teatro užkulisius, pasimokė atsipalaidavimo pratimų bei išbandė aktoriaus profesiją, nes turėjo galimybę pasijusti situacijos kūrėjais. Prie […]

Kategorija: Mūsų naujienos,
12
Bir
Vardiniai kvietimai dalyvauti tarptautinės Kings olimpiados dalyvių atrankoje

Džiaugiamės Dorotėjos Misevičiūtės (NVŠP „Aš kalbų pasaulyje“ 2 klasė), Darijos Maksimec (NVŠP „Aš kalbų pasaulyje“ 3 klasė), Adamo Praleikos (NVŠP „Aš kalbų pasaulyje“ 3 klasė) ir Dominyko Bieliausko (NVŠP „Aš kalbų pasaulyje“ 4 klasė), Kotrynos Adomaitytės (NVŠP „Išmaniųjų mokyklėlė“ 3 klasė), Emilio Benko (NVŠP „Išmaniųjų mokyklėlė“ 3 klasė) sėkme! Šie kalbinukai gavo vardinius kvietimus dalyvauti […]

Kategorija: Mūsų naujienos,
11
Bir
Kviečiame į vaikų vasaros poilsio stovyklą „Kalbinukai“

2024 m. birželio 17–21 dienomis Kalbų mokykla organizuoja dieninę vaikų vasaros poilsio stovyklą „Kalbinukai“, skirtą 9–10 metų amžiaus vaikams. Stovyklos veiklas iš dalies finansuoja Kėdainių rajono savivaldybė. Kaina vaikui  – 36 Eur. Registruotis į stovyklą galima nuo ketvirtadienio, birželio 13 d., 13 val. Kėdainių rajono savivaldybės tinklalapyje www.kedainiai.lt.

Kategorija: Mūsų naujienos,
10
Bir
Suaugusiųjų, besimokančių ispanų kalbos, grupės atsisveikina su mokslo metais

Paskutinę mokslo metų pamoką NSŠ programų „Ispanų kalba“ klausytojai nusprendė praleisti Kalbų mokykloje įsikūrusioje Pasaulio kultūrų virtuvėje. Drauge su mokytoja Loli suaugusieji susipažino su ispanų kultūra. Gamino ne tik Ispanijoje, bet ir kitose ispaniškai kalbančiose šalyse (Venesueloje ir Meksikoje) populiarius patiekalus. Vakarienės metu, skambant ispanų liaudies muzikai, kalba sukosi apie tai, kada ir kaip šie […]

Kategorija: Mūsų naujienos,

MOKINIŲ KŪRYBINIAI DARBAI

Book titled ''Read this book made on StoryJumper


Skip to content