MŪSŲ NAUJIENOS

21
Bir
Stovyklos uždarymas Rumšiškėse

Paskutinę vaikų vasaros poilsio stovyklos „Kalbinukai“ dieną stovyklautojai praleido Lietuvos liaudies buities muziejuje Rumšiškėse. Autentiškoje Pakapių sodybos kaimo gryčioje vyko edukacija „O kai pas promočiutę buvau…“, kurios metu vaikai susipažino su piemenėlių rūpesčiais ir linksmybėmis, kaimiškais darbais ir žaidimais. Vaikai aktyviai įsitraukė į veiklas: spėliojo mįsles, mušė sviestą, verpė, lygino senoviniu lygintuvu, žaidė, dainavo ir […]

Kategorija: Mūsų naujienos,
20
Bir
Vitražiukai Raudondvaryje

Ketvirtadienis stovyklos „Kalbinukai“ vaikams buvo dar kitoks: vitražiukų kūrimo edukacija, kurią parinko mokytojos Ramunė ir Violeta, vyko Raudondvario dvare. Vaikai pasigamino vėjo varpelius su įvairių formų vitražiukais: saulė, vaivorykštė, gėlytė, piratas. Pavalgę skanius pietus aplankė Kulautuvos miestelį. Visi drauge išbandė pažintinį taką, susipažino su augmenija, fotografavo gyvąją gamtą. Priėję poilsio stotelę pasimokė vokiškų ir rusiškų […]

Kategorija: Mūsų naujienos,
19
Bir
Lobio paieškos ir žydų kultūra Krakėse

Trečiadienį stovyklautojų „Kalbinukų“ laukė pažintis su žydų kultūra Krakių bendruomenės svetainėje. Čia sužinojome apie žydų ir lietuvių kultūrų panašumus ir skirtumus, pasitikrinome, kiek žydiškų žodžių vartojame savo kalboje, apžiūrėjome ir pasimatavome XVIII-XIX a. rūbus, „žydiškai“ skaitėme, žaidėme populiarų žydišką žaidimą dreidelį. Vaikai patys gamino (minkė, kočiojo ir pynė) chalas – šventinės baltos duonos pynutes ir […]

Kategorija: Mūsų naujienos,
18
Bir
Aktyvios veiklos antradienį abejingų nepaliko

Antradienį vaikų vasaros poilsio stovyklos „Kalbinukai“ stovyklautojai su mokytojomis Loli ir Laimute lankėsi pas Kėdainių ugniagesius ir „pasimatavo” ugniagesio profesiją. Vaikai smalsiai apžiūrinėjo techniką ir patalpas, atidžiai klausėsi informacijos apie sunkią, bet labai reikalingą profesiją. Po sočių pietų dalyvavo „olimpinėse žaidynėse”. Susiskirstę į komandas rungtyniavo estafetėse ir buvo apdovanoti „bronzos”, „sidabro” ir „aukso” medaliais kaip […]

Kategorija: Mūsų naujienos,
17
Bir
Startuoja vaikų vasaros poilsio stovykla ,,Kalbinukai“

Vaikų vasaros poilsio stovykla „Kalbinukai“, kurią iš dalies finansuoja Kėdainių rajono savivaldybė, jau pradėjo savo veiklas. Pirmąją stovyklos dieną 26 rajono vaikai susipažino su italų kalba ir kultūra. Vaikštinėdami Kėdainių senamiesčiu ieškojo Italijos ženklų, žiūrėjo filmą pagal Gianni Rodari knygą „Čipolino nuotykiai“ ir patys gamino pietus – itališką picą.

Kategorija: Mūsų naujienos,
13
Bir
Edukacijoje „Metų laikai lėkštėje” dalyvavo mokyklos darželio „Obelėlė” stovyklautojai

„Kaip čia gražu! Labai ačiū! Labai patiko! – tokia nuotaika sklandė Kalbų mokykloje birželio 13 d. rytą, kai į edukacinę veiklą „Metų laikai lėkštėje” atvyko mokyklos darželio „Obelėlė” vaikučiai. Smagu buvo pakartoti angliškus metų laikų ir mėnesių pavadinimus, spalvinti su metų laikais susijusius vaizdelius ir gaminti besisukančią lėkštę–kalendorių. Po edukacijos vaikai turėjo galimybę iš vaisių […]

Kategorija: Mūsų naujienos,

MOKINIŲ KŪRYBINIAI DARBAI

Book titled ''Read this book made on StoryJumper


Skip to content