MŪSŲ NAUJIENOS

02
Gru
Praleiskite advento popietę kartu su seneliais

2022 m. gruodžio 16 d. 14.00–16.00 val. 25 kab. NVŠ programos „Išmaniųjų mokyklėlė“ 3 klasės mokinius ir jų senelius kviečiame į advento vakarą „Šv. Kalėdų belaukiant“. Jūsų lauks advento viktorina/protmūšis ir kūrybinės dirbtuvės. Apie dalyvavimą iki gruodžio 15 d. prašome pranešti savo mokytojoms Gitanai ir Jovitai.

Kategorija: Mūsų naujienos,
01
Gru
„Can you guess where I am?“ („Spėk, kur aš esu?“)

Suaugusiųjų savaitės metu anglų kalbos kursų klausytojai dalyvavo diskusijoje „Can you guess where I am?“ („Spėk, kur aš esu?“). Kiekvienas klausytojas atsinešė vieną ar kelias nuotraukas iš jiems labiausiai įstrigusios kelionės, parengė trumpą pasakojimą apie šalį, o iš pasakojimo bandėme atspėti, kokia tai šalis. Vėliau dalinomės savo kelionių įspūdžiais, teikėme vieni kitiems kelionių patarimus. O […]

Kategorija: Mūsų naujienos,
30
Lap
Jono Meko įkvėpti atsigręžėme į save

Šiais metais suaugusiųjų mokymo savaitės įkvėpimo tema buvo Jonas Mekas, todėl NVŠ programos „Ispanų kalba“ klausytojai pamoką pradėjo žiūrėdami nedidelę vaizdo įrašo dalį, kurioje Jonas Mekas supažindina mus su savo draugu ir ispanų tapytoju Salvadoru Dali. „Po filmo peržiūros kalbėjome apie tai, kaip svarbu kiekvieną dieną šiek tiek sustoti, pakvėpuoti, atsipalaiduoti ir taip pasirūpinti savimi. […]

Kategorija: Mūsų naujienos,
29
Lap
Naujo derliaus božolė vynas atvyko!

Kasmet lapkričio trečią ketvirtadienį, vidurnaktį, Prancūzijoje ir kitose pasaulio šalyse pradedamas švęsti naujo derliaus božolė (beaujolais) vyno atvykimas. Tradicija švęsti gimė 1985 m. Prancūzijos Beaujolais (Božolė) regione, nes jaunas vynas turi būti išgeriamas iki Kalėdų. Ta proga lapkričio 24 dieną Kėdainių kalbų mokyklos neformaliojo švietimo suaugusiųjų grupės, kurios mokosi prancūzų kalbos, rinkosi į Grėjaus namą […]

Kategorija: Mūsų naujienos,
28
Lap
Projektinė veikla įtraukia, lavina motoriką ir kūrybiškumą

Lapkričio paskutinį penktadienį, projektinę NVŠ programos „Išmaniųjų mokyklėlė“ dieną, vaikai kūrė maketus, kartojo angliškus žodžius, žaidė interaktyvius žaidimus ir įtvirtino tas temas, kurias mokėsi visą mėnesį. Pirmokai praktiškai ir kūrybiškai įtvirtino temą  „Kūno dalys“. Pasikartoję kūno dalis, atliko kūrybinę užduotį – piešė kūno dalis, klijavo angliškus jų pavadinimus ir aprengė žmogeliukus. Mokiniai dalyvavo praktinėje paskaitoje, […]

Kategorija: Mūsų naujienos,
22
Lap
Kalbų mokyklos erdves papuošė dar viena Dailės mokyklos mokinių tapybos darbų paroda

Graži Kėdainių Dailės ir Kalbų mokyklų draugystė tęsiasi jau ne pirmus metus.  Vykdėme bendrus projektus, tobulindami mokytojų kvalifikaciją. Kalbų mokyklos mokytojai tobulino kūrybiškumo kompetencijas per piešimo, lipdymo, vėlimo pamokėles, o Dailės mokyklos mokytojai Kalbų mokykloje ne vienerius metus mokėsi užsienio kalbų. Abiejų mokyklų mokiniai dalyvauja bendruose Europos kalbų dienai skirtuose renginiuose, neformaliojo švietimo asociacijos veikloje, […]

Kategorija: Mūsų naujienos,

MOKINIŲ KŪRYBINIAI DARBAI

Book titled ''Read this book made on StoryJumper