MŪSŲ NAUJIENOS

15
Vas
Laisvė – tai vertybė, kurią reikia saugoti ir branginti kiekvieną dieną

Vasario 11-15 dienomis Kalbų mokykloje Vasario 16-osios proga vyko akcija „Pasipuošk savos gamybos trispalve apyranke“. Akcijoje dalyvavo visa mokyklos bendruomenė: mokiniai vieni ar su mokytojais pynė trispalves apyrankes ir puošėsi jomis visą savaitę. Lopšeliuose-darželiuose dirbančios mokytojos pačius mažiausius kalbinukus mokė ne tik anglų kalbos, bet ir kurti koliažus. Mokiniai, patepę delnus geltona, žalia ir raudona […]

Kategorija: Mūsų naujienos,
12
Vas
Sėkmingas tarptautinės olimpiados Kings anglų kalbos finalas

Sveikiname NVŠ programos ,,Moki žodį…“ 7 kl. mokinį Luką Gudžinską (mokytoja – Rima Zakšauskaitė) tarptautinės anglų kalbos olimpiados „Kings“ finaliniame etape iškovojusį II-ojo lygmens diplomą. Didžiuojamės Kalbų mokyklos mokinio aktyvumu ir motyvacija siekti užsibrėžto tikslo.

Kategorija: Mūsų naujienos,
12
Vas
Mokinių žiemos atostogos

2019 m. vasario 18–22 d. mokinių žiemos atostogos. Suaugusiųjų kursų dalyviams pamokos vyks pagal tvarkaraštį, išskyrus mokytojų Agnės Milašienės ir Dolores Soberón Mercé (jie dirba savarankiškai). Rusų kalbos pamokos I ir II grupėms vyks pirmadienį 17.50 val.

Kategorija: Mūsų naujienos,
31
Sau
Dailaus rašto konkurse net 23 dalyviai

Sausio mėnesį kalbinukai dalyvavo Kalbų mokyklos organizuotame dailaus rašto konkurse ir kiekvienas dalyvis stengėsi parodyti, kaip dailiai jis moka rašyti. „Žmonės suvokia, kad gražiai ranka užrašytas tekstas turi visiškai kitokią vertę. Neretai kaligrafiškai užrašytą sveikinimą įrėmina ir dovanoja kaip grafikos darbą, nes kaligrafija yra meno šaka. Net ir šiandien svarbūs ir gerbiami asmenys, pavyzdžiui, prezidentai, […]

Kategorija: Mūsų naujienos,
21
Sau
Informacija dėl gripo epidemijos

Kėdainių rajone paskelbta gripo epidemija, bet Kalbų mokykloje visos programos vyksta pagal tvarkaraštį. Programų dalyviams, sloguojantiems ir prastai besijaučiantiems, siūlome pasilikti gydytis namuose. Rūpinkimės savo ir saugokime šalia esančiųjų sveikatą!

Kategorija: Mūsų naujienos,
17
Sau
Vadovo ataskaita

Siūlome susipažinti su Kalbų mokyklos vadovo 2018 m. veiklos ataskaita (Dokumentai->Ataskaitos->Vadovo ataskaita). Kviečiame mokyklos bendruomenės narius siųsti pastabas, komentarus, pasiūlymus mokyklos tarybos pirmininkei Ievai Brazauskaitei–Zubavičienei el. p. ieva.zubaviciene@kalbumokykla.lt.

Kategorija: Mūsų naujienos,

VIDEO APIE MUS