MŪSŲ NAUJIENOS

Pabirę skaičiai

Kalbų mokykloje jau įvyko pirmoji edukacija! Lopšelio-darželio „Pasakos“ priešmokyklinukai bandė surinkti pabirusius skaičius. Pasidalinę į grupes, jie šoko piratų šokį ir skaičiavo žingsnius, bandė atrakinti lobių skrynią. Kad sužinotų kodą, turėjo atlikti sudėties ir atimties veiksmus. Atlikę kiekvieną užduotį, mažieji matematikai po truputį iš skaičių kūrė pirato veidą. Edukacija padėjo vaikams prisiminti skaičius, matematikos veiksmus […]

Kviečiame į 4 ir 7 klasių mokinių pažymėjimų įteikimo šventę

Gegužės 30 d. 15.00 val. kviečiame į 4 ir 7 klasių mokinių neformaliojo vaikų švietimo pažymėjimų įteikimo šventę mokyklos salėje.

Geg
Kviečiame į XXVI absolventų laidos pažymėjimų įteikimo šventę

Gegužės 29 d. 14.00 val. kviečiame į XXVI laidos neformaliojo vaikų švietimo pažymėjimų įteikimo šventę Daugiakultūriame centre.

Geg
Tęsiasi „Nordplus Junior“ projektas „Atgal į gamtą dėl darnios ateities“

Tęsiasi „Nordplus Junior“ projektas „Atgal į gamtą dėl darnios ateities“. Gegužės 20–24 dienomis kalbinukų grupė vieši Danijos mieste Odensėje. Pirmosios viešnagės dienos neįtikėtina veikla – užduotys laisvalaikio zonoje, kuri įrengta buvusio sąvartyno vietoje. Smagių, kūrybiškų ir patyriminių dienų.

Geg
Kviečiame į vaikų vasaros poilsio stovyklą „Kalbinukai“

Visą informaciją rasite paspaudę ant pavadinimo 🙂

Geg
Nori smagiai praleisti laiką ir išmokti kalbų? Mes Tavęs laukiame Kalbų mokykloje!

Programas vaikams, mokiniams ir suaugusiesiems rasite paspaudę ant pavadinimo 🙂

VIDEO APIE MUS