MŪSŲ NAUJIENOS

12
Gru
PRANCŪZŲ TAPYTOJŲ REPRODUKCIJŲ PARODA

Artėjant gražiausioms metų šventėms Kėdainių kalbų mokyklos antro aukšto erdves papuošė prancūzų tapytojų reprodukcijų paroda. Žinomų visame pasaulyje dailininkų P. Pikaso, H. Matiso, V. Van Gogo, P. Gogeno, P. Sezano darbai nukelia mus į XIX a. pabaigą – XX a. pradžią ir verčia susimąstyti apie gyvenimo trapumą. „Vita brevis, ars longa“ (iš lotynų kalbos „Gyvenimas […]

Kategorija: Mūsų naujienos,
08
Gru
NETRADICINĖ PAMOKA-PROTŲ MŪŠIS „KALĖDOS PASAULYJE“

Ar viską žinome apie džiugiausias metų šventes – Kalėdas? II ir III kurso mokiniai nusprendė patyrinėti šios šventės ištakas ir simbolius, o gruodžio 13 d. 16.00 val. mokyklos aktų salėje susikauti „protų mūšyje“ anglų kalba. Jūsų lauks ne tik painūs klausimai, bet ir imbierinė arbata bei saldumynai.

Kategorija: Mūsų naujienos,
07
Gru
SVEIKINAME IR KVIEČIAME

Sveikiname Mortą Liutkutę (2A) už pasiekimus vertimų ir iliustracijų projekte „Tavo žvilgsnis“ir dėkojame mokytojai Izolinai Kriščiūnienei, padėjusiai pasiruošti. Džiaugiamės ir kviečiame Mortos šeimos narius bei draugus į Kėdainių rajono savivaldybės Gabių mokinių pagerbimo šventę gruodžio 15 d. 15 val. Kėdainių kultūros centre.

Kategorija: Mūsų naujienos,
06
Gru
KALBŲ MOKYKLOJE PAKVIPO MIDIJOMIS

Artėjant Šv. Kalėdoms Kalbų mokyklos prancūzų kalbos kursų dalyviai pamokoje pasijuto kaip tikri prancūzai – dalyvavo gurmaniškoje vakarienėje. Indrės Dambrauskienės paruoštos midijos Moules belgiques buvo puikios, ir net pirmąkart valgantieji tokį patiekalą buvo sužavėti. Kursų dalyviai ne tik mėgavosi puikia vakariene, bet ir klausėsi ištraukų apie Prancūzijos restoranų ir stalo etiketą iš naujos Erikos Umbrasaitės […]

Kategorija: Mūsų naujienos,
05
Gru
SVEČIAI IŠ LSU „AUŠROS“ PROGIMNAZIJOS

Kėdainių kalbų mokykloje šiandieną viešėjo LSU ,,Aušros“ progimnazijos pirmokai, mokytojos Dainos Kačegavičienės mokiniai. Nekantrūs pirmokėliai pirmiausia apžiūrėjo mokyklos edukacines erdves, pasidžiaugė minkštais sėdmaišiais, spalvingais suolais, gražiomis klasėmis, paskui kartu su anglų kalbos mokytoja Agne Milašiene mokėsi anglų kalbos ir piešė savo įspūdžius, kurių buvo tikrai nemažai.

Kategorija: Mūsų naujienos,
04
Gru
PASIDALINKIME GERUMU IR PAREMKIME BEGLOBIUS GYVŪNUS

Kviečiame prisijungti prie gerumo akcijos ir gruodžio 4-15 dienomis atnešti beglobiams gyvūnams būtinų daiktų (daiktų sąrašą rasite paspaudę ant pavadinimo).

Kategorija: Mūsų naujienos,

VIDEO APIE MUS