MŪSŲ NAUJIENOS

04
Gru
Ieškome naujų Mokyklos tarybos narių

Kėdainių kalbų mokyklos taryba kviečia prisijungti iniciatyvius ir veiklius tėvelius prie Mokyklos tarybos veiklos. Savo kandidatūras kviečiame teikti iki gruodžio 11 dienos el. paštu kalbumokykla@kedainiai.lt.

Kategorija: Mūsų naujienos,
25
Lap
Informacija dėl vokiečių kalbos pamokų

Lapkričio 2️⃣5️⃣ – 2️⃣8️⃣ d. vokiečių kalbos pamokos mokiniams nevyks, nes mokytoja turi nedarbingumo pažymą.

Kategorija: Mūsų naujienos,
14
Lap
Švento Martyno ir tolerancijos dienos minėjimas

Lapkričio 11 d. Kėdainių kalbų mokyklos mokiniai minėjo Tolerancijos ir Šv. Martyno dieną. Neformaliojo švietimo programos ,,Pirmieji žingsniai“ mokiniai darželiuose su savo mokytojomis kalbėjo apie toleranciją, draugystę, pagalbą vienas kitam ir gamino tolerancijos simbolį – švyturį, kuris ne tik laivams rodo kelią, bet gali būti ir kiekvieno žmogaus kelrodė žvaigždė. Vyresnieji kartu su vokiečių ir […]

Kategorija: Mūsų naujienos,
08
Lap
Švento Martyno ir tolerancijos dienos minėjimas

Lapkričio 11 d. (pirmadienį) 15.30 val. laukiame I ir II kurso mokinių aktų salėje, kur minėsime Švento Martyno ir tolerancijos dieną. Dienotvarkė: 15.30 val. Parodos ,,Berlyno simbolis – meška‘‘ atidarymas. Šv. Martyno ir tolerancijos dienos pristatymas. 16.00 val. Pyragų degustacija. 16.30 val. Išvyka su žibintais į Kėdainių miesto senamiestį.  

Kategorija: Mūsų naujienos,
05
Lap
Sukurkime Kalėdinį stebuklą kartu

🎄 Kaip pajusti didžiųjų metų švenčių laukimo džiaugsmą? ⛄ Kokia smagia veikla užsiimti, kad pakurstytume šventinę nuotaiką? Idėjų ir pasiūlymų dėl mūsų mokyklos pastato, erdvių papuošimo ar edukacinių veiklų organizavimo šventiniu laikotarpiu lauksime iki lapkričio 15 d. (rašyti galite www.facebook.com/Kėdainių kalbų mokykla, el. paštu kalbumokykla@kedainiai.lt arba užeikite į 4 kabinetą). 💡Lai bendra kūryba ir kartu praleistas laikas […]

Kategorija: Mūsų naujienos,
05
Lap
Anglų kalbos lygio nustatymo testas

Pretendentų į valstybės tarnautojo pareigas anglų kalbos mokėjimo tikrinimo testas (pagal bendruosius Europos kalbų matmenis) lapkričio mėnesį bus vykdomas 28 d. 13 val. Kviečiame pretendentus registruotis tel. 8 655 77307, el. p. pavaduotojas@kalbumokykla.lt.

Kategorija: Mūsų naujienos,

VIDEO APIE MUS