MŪSŲ NAUJIENOS

18
Rgs
NORI IŠMOKTI NORVEGŲ KALBOS? ATEIK Į KĖDAINIŲ KALBŲ MOKYKLĄ!

KAS? Norvegų kalbos mokymai (A1 lygis, A2 lygis) KADA? Nuo 2018 m. spalio 2 d. 17.00 val. (37 kabinetas) KAIP? Parašyk prašymą Kalbų mokyklos 4 kab. (I aukštas) arba atsiųsk el. paštu kalbumokykla@kedainiai.lt KIEK? 1 kartą per savaitę (2 akad. val.) KAINA? 10,00 Eur/mėn.

Kategorija: Mūsų naujienos,
17
Rgs
KVIEČIAME Į DISKUSIJĄ

Rugsėjo 19 dieną (trečiadienį) 16.00 val. I-IV kurso mokinius kviečiame į diskusiją (aktų salėje) su dviem skirtingų šalių ir kultūrų atstovais apie gyvenimą kitose šalyse, skirtingas kultūras ir tradicijas, apie jų gyvenimą Lietuvoje ir apie tai, ką jie mano apie mus, lietuvius. Diskusiją veda psichologas Ričardas Diržys.

Kategorija: Mūsų naujienos,
17
Rgs
KALBINUKAI – PROTŲ MŪŠIO APIE ŠVEDIJĄ NUGALĖTOJAI

Sveikiname komandą „Pepės draugai“ ir jos narius, 4a klasės mokinius Naglį Kriūną ir Aistę Vainauskaitę bei mokytojas Izoliną Kriščiūnienę, Agnę Milašienę, Rimą Zakšauskaitę, kurie nugalėjo viktorinoje apie Švediją ir laimėjo pagrindinį prizą – apsilankymą Švedijos ambasadoje Vilniuje ir Lietuvos 100 – mečiui skirtus pietus su Švedijos ambasadore Lietuvoje Maria Christina Landqvist. Rugsėjo 13 d. mokytojos […]

Kategorija: Mūsų naujienos,
14
Rgs
SUAUGUSIEJI TAIP PAT PRADĖJO MOKSLO METUS

Džiaugiamės, kad Kėdainių kalbų mokyklą kasmet aplanko vis daugiau mokinių. Šiemet Pirmūnų gatvėje įsikūrusios mokyklos patalpose šurmuliuoja ne tik moksleiviai, bet ir suaugusieji. Jie mielai renkasi mokytis įvairių užsienio kalbų pagal neformaliojo švietimo programas. Šiais mokslo metais suformuota net 20 grupių, kuriose įvairiais lygiais kėdainiečiai mokosi anglų, vokiečių, prancūzų, rusų ir ispanų kalbų. Dalis kursų […]

Kategorija: Mūsų naujienos,
13
Rgs
PRISIJUNKITE PRIE MŪSŲ ŠVĘSDAMI EUROPOS KALBŲ DIENĄ

2018 m. rugsėjo 26 d. 16.00 val. Kėdainių kalbų mokykloje kviečiame paminėti Europos kalbų dieną. Renginyje skambės Europos šalių kompozitorių muzika; Turėsite galimybę pasimokyti anglų, vokiečių, ispanų, rusų, prancūzų kalbų; Apžiūrėsite Dailės mokyklos mokinių darbų parodą; Žaisite Europos šalių žaidimus. Laukiame 15-20 žmonių komandos iš Jūsų mokyklos!

Kategorija: Mūsų naujienos,
31
Rgp
NAUJUS MOKSLO METUS PASITINKANT…

Rugsėjo 3 d. (pirmadienį) 15.00 val. kviečiame I kurso (8–9 kl.) mokinius į Mokslo ir žinių šventę. Rugsėjo 3–7 dienomis kviečiame 1–7 kl. mokinius ir jų tėvelius bei II–IV kurso mokinius susitikti su savo mokytojomis pagal pateiktą tvarkaraštį.

Kategorija: Mūsų naujienos,

VIDEO APIE MUS