Edukacinės programos

KAS? Edukacinės programos.

KAM? 10–20 vaikų grupėms (5–7 m.).

KUR? Kėdainių kalbų mokykloje (Pirmūnų g. 13A).

KADA? Pagal išankstinę registraciją el. p. info@kalbumokykla.lt, tel. nr. 8 655 07017.

KAINA? 3,00 Eur/1 asm. arba 20 Eur 10 dalyvių grupei.

TRUKMĖ? Iki 1,5 val.

„METŲ LAIKAI PIETŲ LĖKŠTĖJE“

Visi metų laikai ypatingi! Žiemą smagu čiuožti pačiūžomis arba lipdyti sniego senį. Pavasarį – leisti laivelius upėje ar vaikščioti po ką tik pražydusias pievas. Vasarą plaukioti ežere. O ar patinka žaisti rudeninių lapų krūvoje?

Jei taip, tai edukacija „Metų laikai pietų lėkštėje“ siūlo 5 skirtingas metų karuselės veiklas, kurių metu susipažinsime su metų laikais, žiūrėsime filmuką, mokysimės angliškų žodžių, dekoruosime lėkštutes, linksmai suksimės metų karuselėje ir patirsime daug smagių akimirkų tyrinėdami, kurdami ir bendraudami….

„PABIRĘ SKAIČIAI“

Smalsuolis Dešimtukas kviečia vaikus susipažinti su jo pasiklydusiais draugais – vienaženkliais skaičiais.

Ateik ir padėk Dešimtukui įveikti įvairias kliūtis, kurių metu tu išlaisvinsi skaičius iš pirato laivo, žaisi kortelių žaidimus, pasinersi į margaspalvį džiunglių pasaulį, ieškosi skaičiui poros ir sukursi skaičių pilį.